Spyhunter 4 دانلود

Spyhunter 4 یک ابزار بسیار قدرتمند نرم افزارهای جاسوسی و تروجان تشخیص و حذف منتشر شده توسط نرم افزار انیگما است.  بسته بندی ویژگی های پیشرفته به رابط کاربری آسان برای استفاده، اجازه می دهد تا کاربر متوسط کامپیوتر محافظت عالی در برابر جاسوس افزارها عفونت.  چگونه این برنامه پشته می کند و چه ویژگی های آن دارد؟  برای مطالعه بیشتر در برای بررسی کامل ما!

Spyhunter 4 بررسی اجمالی

Download SpyHunter Spyhunter 4 دانلودنام: Spyhunter 4
ناشر: نرم افزار انیگما
محاکمه آزاد?  بله
توصیه می شود? بله

 

Free Download

نرم افزارهای جاسوسی و بدافزارها: این کلمات مورد استفاده برای توصیف برنامه های که کردن دزدکی حرکت کردن بر روی کامپیوتر شما و یا سرقت اطلاعات خود را “فریب” شما را به خرید نرم افزار تقلبی یا ربودن مرورگر اینترنت خود را برای نمایش صفحه فروش.  در واقع این برنامه مزاحم تلاش برای گرفتن پول خود را و یا شما را به خرید چیزهای مستقیم.  آنها کمی متفاوت تر از ویروس ها که فقط برنامه های است که نابود کردن اطلاعات و فلج رایانه است.  در اغلب موارد, نرم افزارهای جاسوسی و مخرب نمی فلج یک کامپیوتر یا حذف داده ها، اما آن یک ظرف غذا با تنظیمات و سازش ایمنی و امنیت داده های شما.  به همین دلیل جاسوس بالقوه می تواند خطرناک تر از ویروس باشد.

بهترین راه برای مبارزه با این تهدیدات برای نصب و استفاده از نرم افزار است که به ارائه هر دفاع ممکن است طراحی شده است.  معمولا این یعنی حفاظت فعال در نظر گرفته شده برای جلوگیری از این چیز از نصب خود را قبل از آنها موفق می شوند.  Spyhunter 4 از زمین تا برای جلوگیری از نصب نرم افزارهای مخرب و نرم افزارهای جاسوسی طراحی شده است.

Spyhunter 4 ویژگی های

برای این بررسی Spyhunter 4 ما چک کردن تمام ویژگی های مختلف نرم افزار ارائه کرده است.  این ابزار یکی از ابزارهای پیشرفته تر ضد نرم افزارهای جاسوسی نرم افزار موجود در بازار است.  Rootkit حفاظت پیشرفته.  برای کسانی که در دانش rootkits فایل های مخرب است که با استفاده از داده های رمزگذاری شده خود را جاسازی عمیق را در کامپیوتر خود را، اغلب قادر به فرار از ابزار سنتی تشخیص هستند.  روت کیت جدید روزانه, ایجاد شده به طور معمول سوراخ در امنیت در مرورگر خود و حتی آنتی ویروس نرم افزار بهره برداری وجود دارد.

پیشرفته Rootkit حفاظت:  Rootkits می تواند مشکل یا غیر ممکن است به حذف یک بار بر روی کامپیوتر شما، این مهم برای جلوگیری از نصب خود را قبل از آن اتفاق می افتد است.  این جایی است Spyhunter 4 می آید در; طراحی نرم افزار اختصاصی آن را قادر می سازد به تشخیص rootkit نصب تلاش جلوگیری از نفوذ و حتی ویندوز راه اندازی مجدد در صورت لزوم حذف کامل.

فشرده سیستم عامل: این برنامه با بهره گیری از سیستم عامل جمع و جور است که اجازه می دهد رایانه را راهاندازی می شود بدون پنجره برای این لازم است در نظم است مخرب – حذف rootkit درست شما را نمی تواند حذف فایل در حالی که چکمه های ویندوز به عنوان گاهی rootkits استفاده از همان پرونده ها که با استفاده از ویندوز حذف.  این جور سیستم عامل روش یکی از بهترین راه برای جلوگیری و حذف این مشکلات است.

ویژگی های اسکن:Spyhunter 4 است قابلیت اسکن است که شما می توانید به کار هنگامی که شما اولین بار آن را نصب کنید. اگر شما شک دارید از نرم افزارهای مخرب بر روی کامپیوتر شما، شما می توانید دانلود نسخه آزمایشی و اسکن کامپیوتر شما به صورت رایگان.  اگر شما در واقع مخرب شما سپس می توانید خرید برنامه آن را حذف کنید.  این نمونه برای نرم افزار در این سبک است.  متاسفانه Spyhunter 4 به عنوان آن به استخدام تمام وقت تیم کارشناسان که به طور مداوم به روز رسانی نرم افزار برای محافظت از شما را از آخرین تهدیدات که متاسفانه دائما بوجود می آیند، نيست.

تجزیه و تحلیل کارشناسی شخصی:  یکی از بزرگترین ویژگی های Spyhunter 4 این واقعیت اگر این نرم افزار قادر به حذف rootkit و یا نرم افزارهای مخرب به دلایلی که یک تیم از کارشناسان در دست از راه دور کامپیوتر شما و کمک شما است.  این یک قدم جلوتر از اکثر برنامه های ضد بدافزار در بازار است.  این یکی از ویژگی های بزرگ است اکثر برنامه های این سطح از پشتیبانی را ارائه نمی دهد.  تیم techs انیگما در را روش برای مشکل شخصی جاسوسی خود را سفارشی کنید.

از دیگر امکانات Spyhunter 4 شامل به روز رسانی ثابت برای تهدیدات جدید، پشتیبانی از مشتری بزرگ، یک رابط کاربری بسیار آسان برای استفاده و ضمانت برگشت پول.Free Download

Spyhunter در حال استفاده

ما دریافت و Spyhunter 4 در ما ویندوز 7 64 بیتی سیستم عامل برای دیدن چگونه این کار زد.  دانلود و نصب شد نسیم و رابط بر اولین اجرای این برنامه بسیار آسان به درک بود.  اسکن کامل سیستم برای دیدن آنچه که نرم افزار را پیدا می کردیم.  همانطور که ما نورتون 360 در حال اجرا در پس زمینه تمام وقت ما نیست خیلی، پیدا کردن انتظار آن بود.  با این حال، برای ما تعجب آور Spyhunter شناسایی یک دسته از نرم افزارهای جاسوسی بر روی کامپیوتر ما.  عمدتا آن را سخت به خر خر کردن کردن تنظیمات مرور ما طراحی شده بود.

Spyhunter 400x353 Spyhunter 4 دانلود

Spyhunter 4 400x272 Spyhunter 4 دانلود

Spyhunter 4 Download 400x355 Spyhunter 4 دانلود

ما قادر به روشن کردن آزمون کامپیوتر از تعدادی از نرم افزارهای جاسوسی مختلف کوکی ها و برنامه های آنتی ویروس نورتون ما تا به حال شناسایی شده نه سعی در حذف شد.  به طور کلی کل فرایند کاملا صاف و آسان به مدیریت بود.  اسکن کامل از رایانه زمان در حالی که از کامپیوتر ما اطراف برای چند سال بوده و کاملا چند فایل انباشته شده بود.  شما با توجه به گزینه ای برای اسکن تمام کامپیوتر و یا نقاط حساس فقط – ما اسکن کل رایانه کامل شود و ما نشان می دهد که اگر شما استفاده از این نرم افزار که با شما اسکن کل رایانه نیز در اولین اجرا خود را.

نتیجه گیری کلی

ما فکر می کنم که Spyhunter 4 یک ابزار عالی برای افرادی که نیاز به خلاص شدن از مشکل حذف نرم افزارهای جاسوسی و بدافزارها و یا که فقط می خواهید حفاظت فعال از کامپیوتر خود را.  این روزها شما نمی توانید بیش از حد مراقب باشید: جرایم اینترنتی در حال افزایش است هر روز است.  صرف مقدار کمی برای محافظت از خودتان ایده خوبی است.

ما همچنین تشویق کاربران به اتمام چاپ کوچک در صفحه سفارش گاهی همراه این نرم افزار با برنامه ای به نام RegHunter.  در حالی که این می تواند مفید باشد برای برخی کاربران، شما نه آن ممکن است بخواهید.  همچنین، Spyhunter بر اساس اشتراک شش ماهه، درست مانند بسیاری از دیگر ابزار نرم افزار نورتون و مک آفی کار می کند.Free Download

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

چگونه برای تمیز کردن فایل میزبان

در این بخش شما راهنمایی گفتن چگونه برای تمیز کردن فایل میزبان سیستم شما داده می شود. به عنوان ویروس جدی می تواند reasong چرا Spyhunter در راه اندازی/upddating نمی تواند درستی کامل، تکیه بر راهنمایی می تواند.

 • به تمام برنامه هاو سپس لوازم جانبی و اینجا، دفترچه یادداشترا پیدا کنید.
 • سپس بر روی فایل و سپس بر روی باز کردنفشار دهید.
 • که در آن پنجره نام فایل ، این متن را وارد کنید:
 • -ویندوز ایکس پی و ویستا: C:WINDOWSSYSTEM32DRIVERSETCHOSTS
 • -ویندوز 2K: C:WINNTSYSTEM32DRIVERSHOSTS
 • -برنده 98ME: C:WINDOWSHOSTS
 • سپس پیدا کردن و گزینه Open را فشار دهید.
 • فشار بر روی فایل و سپس گزینه Save As را انتخاب کنید.
 • را وارد کنید که در آن پنجره نام فایل ، پاک میزبان. که در آن شما را انتخاب کنید ذخیره به عنوان نوع خواسته می شود با انتخاب همه پرونده ها و ذخیرهرا فشار دهید.
 • از بین بردن موارد داشتن هیچ # در ابتدا. توجه داشته باشید: 127.0.0.1 مورد نادیده گرفت.
 • ترک دفترچه یادداشت و فشار بر روی فایل, سپس ذخیره
 • برای شروعحرکت و رفتن به اجرا. در پنجره نشان داده شده را وارد کنید آنچه در زیر آورده شده است:
 • -ویندوز ایکس پی و ویستا: C:WINDOWSSYSTEM32DRIVERSETC
 • -ویندوز 2K: C:WINNTSYSTEM32DRIVERS
 • -برنده 98ME: C:WINDOWS
 • را انتخاب OK.
 • که در آن محل و غیره ، پیدا کردن مطلب نام میزبان، راست کلیک بر روی آن و انتخاب گزینه تغییر نام . Nameto نوشته های قدیمی میزبانرا تغییر دهید.
 • سپس به طور مشابه، پیدا کردن مطلب به نام میزبان تمیز، کلیک راست بر روی آن را تغییر نام دهید گزینه را انتخاب کنید. Nameto ورودی های میزبانرا تغییر دهید.
 • سپس تمام فرآیندهای به پایان برسد و راه اندازی مجدد کامپیوتر.
 • زمانی که کامپیوتر روشن است, به هر مرورگر شما استفاده و بازدید از وب سایت spyhunter.4-download.net مراجعه کنید. اگر می بینید که این سایت به راحتی برای شما در دسترس است، یعنی تمیز کردن فایل میزبان کاملا روش انجام شد.
 • سپس، شما باید برای چک کردن به روز رسانی جزئی در Spyhunter. شما باید ببینید که چگونه آن را انجام. برای انجام این کار به SpyHunter، سپس به روز رسانی بخش حرکت و مطبوعات در تعاریف به روز رسانی. در نهایت، شما باید نمایش پنجره اسکن تا به این معنی که Spyhunter به زودی روز خواهد شد.
این نوشته در دسته‌بندی نشده به تاریخ توسط منتشر شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

نحوه استفاده از بخش پشتیبانی نرم افزارهای جاسوسی برای تعمیر نرم افزارهای مخرب سفارشی ایجاد کنید

به عنوان بخشی از زندگی روزمره ما و اختلالات موثر بر عملکرد ضعیف کامپیوتر ما باعث می شود بسیاری از مشکلات بسیار مهم کامپیوتر ما دانستن بیشتر در مورد آن باید. بنابراین، ما باید بدانید که اختلالات شایع ترین ویروس ها و تروجان های مختلف می تواند بسیار خطرناک تر به عنوان تیم ایجاد چنین تهدیدات مخرب استفاده می شود به پیکربندی نام این تهدیدات از زمان به زمان از ما تصور می کردند. از این رو، این است که دلیل چرا برنامه های امنیتی ما که ما فکر می تواند کمک ما هر زمان گاهی اوقات قادر به پیدا کردن تهدیدات خطرناک است که قبل از نام دیگر، و در حال حاضر آنها متفاوت – نامیده می شوند فقط برای ردیابی آن ناممکن است.

help desk2 400x367 نحوه استفاده از بخش پشتیبانی نرم افزارهای جاسوسی برای تعمیر نرم افزارهای مخرب سفارشی ایجاد کنید

اگر سعی کنید تکیه SpyHunter در بخش پشتیبانی نرم افزارهای جاسوسی می خواهم، شما فرصتی برای جستجوی تهدید خود را دریافت کنید و همچنین می ارائه شده با پیشنهادات در مورد چگونه به پاک کردن آن. اگر شما علاقه مند در آن به Spyhunter، مطبوعات در بخش بخش پشتیبانی نرم افزارهای جاسوسی و شما نمایش داده شود گزارش سیستم کامپیوتر شما است که بعدها به اعضای تیم ما قادر را که تجزیه و تحلیل عمیق تر این گزارش نشان و بگویید چه مشکلات کامپیوتر شما در برخورد با. چنین گزارشی زیادی کمک کند در صورتی که شما موفق به حذف هر ویروس موجود بر روی سیستم شما، بنابراین گزارش مفصلی می تواند بسیار در مورد فرآیندهای بگویید و برای پیدا کردن بهترین راه حل کمک می کند.

help desk3 400x367 نحوه استفاده از بخش پشتیبانی نرم افزارهای جاسوسی برای تعمیر نرم افزارهای مخرب سفارشی ایجاد کنید SpyHunter در بخش پشتیبانی نرم افزارهای جاسوسی را می توان با تکیه بر مراحل ارائه رسید:

 • رفتن به SpyHunter ضد تروجان
 • مطبوعات در بخش پشتیبانی نرم افزارهای جاسوسی
  help desk1 400x367 نحوه استفاده از بخش پشتیبانی نرم افزارهای جاسوسی برای تعمیر نرم افزارهای مخرب سفارشی ایجاد کنید
 • برای دریافت گزارش تفصیلی تولید پشتیبانی ورود را فشار دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

نحوه استفاده از SpyHunter پیشرفته حفاظت از دی ان اس

برای شروع با آن خواهد بود مفید برای کاربران بدانند که تیم های توزیع نرم افزارهای مخرب تلاش های بسیاری قرار داده فریبکارانه خود تغییر DNS به جای سرورهای DNS قانونی خدمت. در حال حاضر شما سعی می کنید برای رفتن به هر سایت سیستم شما اتصالات با دی ان اس سرور تعیین عنوان دامنه (به عنوان مثال www.yahoo.com) به یک آدرس IP می سازد. چنین تعیین آی پی اجازه می دهد تا شما را به رسیدن به سایت می خواستم و به آن متصل می شود.

چیز دیگری است اگر بدخیم نرم افزار موفق برای اضافه کردن دی ان اس سرور های فریبکارانه خود به رجیستری سیستم شما، که شما پس از آن همواره به سایت های با نیت بد به همراه هدایت می شوند. سایت که شما می توانید به عنوان اگر آن را قابل اعتماد و آشنا بود، اما واقعا, فقط یک دروغ بزرگ می توان آن را نگاه. از این رو، در نتیجه، شما بسیاری از بیشتر مشکلات، از جمله رمز عبور دزدی هویت و غیره صورت می تواند.

dns settings 400x367 نحوه استفاده از SpyHunter پیشرفته حفاظت از دی ان اس

پس از این توضیح شما در حال حاضر جزء پیشرفته DNS حفاظت SpyHunter را به توجه به دی ان اس سرور و واکنش به هر گونه تغییرات مشکوک است که تا کنون انجام می شود ایجاد شده است درک ممکن است.  جهت انجام فعال شدن این بخش فقط علامت کادر فعال پیشرفته حفاظت DNS که در بخش نگهبانی شبکه یافت می شود. در نهایت، اگر شما مراقبت در مورد دی ان اس فعلی، این را در همان بخش نگهبانی شبکه ارائه شده و در دسترس هر زمان شما می خواهید.

Incoming search terms:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

نحوه SpyHunter در استفاده از استثنائات مدیر

در موارد جدا SpyHunter ممکن است برنامه هایی که حذف تمایل را تشخیص دهد. SpyHunter در استثنائات مدیر اجازه خواهد داد شما را به حذف برنامه های شخصی از بودن در آینده شناسایی SpyHunter اسکن.

برای دسترسی مدیر استثنائاتفقط هنگامی که برگه “SpyHunter اسکنر” فعال است بر روی منوی کشویی “SpyHunter اسکنر” و “مدیر استثنائات.” را انتخاب کنیدexclusions 400x350 نحوه SpyHunter در استفاده از استثنائات مدیر

برای افزودن موردی را به لیست استثنائات به سادگی در آن در نتیجه “SpyHunter اسکنر” راست کلیک کنید و انتخاب کنید “اضافه کردن آیتم به استثنائات.”

موردی را از لیست استثنائات حذف کنید، کادر سمت چپ نام مورد در “لیست استثنائات” را کلیک کنید و سپس دکمه “حذف از استثنائات” کلیک کنید. دفعه بعد که شما با SpyHunter، اسکن این مورد را تشخیص داده و در نتایج خود نمایش داده. شما همچنین می توانید گزینه “بررسی همه موارد” را انتخاب کنید همه موارد در لیست استثنائات را کلیک کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

چگونه به حفاظت پرونده میزبان استفاده از SpyHunter در

SpyHunter شامل ویژگی های پیشرفته برای محافظت از فایل میزبان ویندوز از دستکاری غیر مجاز.

میزبان فایل توسط Windows به نقشه نام دامنه به آدرس های IP استفاده می شود. قبل از ارائه دهنده خدمات شما دی ان اس سرور هستند queried میزبان فایل انتخاب شده است که حل یک نام دامنه.

یک شیء مخرب انتقال می توانید ورود به فایل میزبان خود را به نقطه شفاف نام دامنه مورد اعتماد (مانند www.google.com) به سرور مخرب است که به هیچ وجه با نام واقعی دامنه وابسته است بنویسید. این باز کردن درب برای فعالیت های فیشینگ و دیگر اعتماد به نفس این کلاهبرداری ها و به طور جدی سازش امنیت بر روی کامپیوتر شما. خوشبختانه، SpyHunter 3.5 و نسخه های جدیدتر ارائه ابزاری برای جلوگیری از این از وقوع.

داخل پنل شبکه نگهبانی SpyHunter محتویات فایل میزبان های ویندوز خود را نمایش می دهد.

برای حفاظت از فایل میزبان روشن، فقط کادر انتخاب “فعال کردن میزبان مانیتور پرونده” را بررسی کنید.

SpyHunter نظارت داشته باشند فایل میزبان خود را در یک بازه زمانی از پیش تعیین شده برای ارسال هر گونه حذف و یا تغییرات هنگامی که میزبان فایل حفاظت فعال می شود. وقتی SpyHunter تغییر در فایل میزبان می یابد, آن شما را با یک پنجره محاوره ای نمایش داده شده زیر هشدار.

پانل “حذف نوشته های” و “نوشته های اضافه شده” شما هر چیزی که اضافه شده و یا حذف از فایل میزبان خود را نشان دهد.

اگر تغییرات غیرمجاز به فایل میزبان خود را ساخته شده است، شما می توانید تغییرات را با کلیک کردن دکمه “بازگرداندن” لغو. اگر شما در واقع تغییر دهید فایل میزبان در نظر گرفته شده (یا مجوز نرم افزار انجام داد)، کلیک بر روی دکمه “نادیده گرفتن” اجازه می دهد تغییرات در فایل میزبان باقی می ماند.

اگر شما می خواهم به ترک تغییرات در فایل میزبان برای حال حاضر, اما می خواهم به بررسی آنها را بعدا دوباره فقط بررسی جعبه “ما یا بعدا” و سپس کلیک بر روی دکمه “نادیده گرفتن” . شما دوباره در آینده به منظور بررسی تغییرات به فایل میزبان خود را یادآور می شود خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

نحوه استفاده از SpyHunter در اینترنت اکسپلورر صفحه اصلی حفاظت

SpyHunter در اینترنت اکسپلورر صفحه اصلی حفاظت مولفه برای اجتناب از تروجان خطرناک وارد سیستم و گرفتن کنترل مرورگر شما صفحه اصلی ایجاد شده است.
جزء اینترنت اکسپلورر صفحه اصلی حفاظت از اولین استفاده Spyhunter پیکربندی شده است، اما هنوز هم هر زمان تغییر یعنی غیر فعال و یا نوعی سفارشی داده می شود. اگر شما می خواهید برای انجام این کار، به بخش نگهبانی شبکه SpyHunter در بروید.

اگر شما مطمئن هستید که می خواهید به اینترنت اکسپلورر صفحه اصلی حفاظت مولفه برای فعال سازی تنظیم, فعال کردن اینترنت اکسپلورر صفحه اصلی حفاظت از جعبه. علاوه بر این, شما قادر به انتخاب مناسب که از سه انتخاب دکمه های رادیویی برای تنظیم صفحه اصلی خود است. انتخاب داده شده است در اینجا:

-اگر شما می دانید هر سایت است که می تواند صفحه اصلی پیش فرض مناسب خود، بنابراین شما مجاز به وارد کردن یا چسباندن فقط نام وب سایت لازم است در انتخاب استفاده از تکیه می کنند.

-اگر شما تمایل به بسیار سادگی از سایت بسیار خوبی شناخته شده مانند یاهو و MSN یا موتور جستجوی گوگل را انتخاب کنید سپس بر روی گزینه را انتخاب کنید صفحه اصلی دیگری، تکیه می کنند. برای آن، انتخاب کنید صفحه اصلی دکمه را فشار دهید و سپس سایت را انتخاب کنید از لیست آنهایی که داده شده.

-اگر شما تصمیم گرفت که شما نمی خواهید هر صفحه اصلی با نام دقیق، با این حال، شما آن را به یک صفحه خالی می توانید انتخاب کنید. برای این کار، بر روی دکمه خالی استفاده را فشار دهید.

پس از پایان روند انتخاب در اعمال، برای گزینه ای را برای تایید فشار دهید.

home page 400x367 نحوه استفاده از SpyHunter در اینترنت اکسپلورر صفحه اصلی حفاظت

توجه داشته باشید: پس از تنظیم اینترنت اکسپلورر صفحه اصلی حفاظت جزء فعال سازی Spyhunter بیشتر تنظیمات صفحه اصلی، توجه به انتخاب که شما تایید در Spyhunter ضد بدافزارها را به اجرا گذارده. اگر شما همیشه مایل به صفحه اصلی دیگری را انتخاب کنید, از این رو، آن هم در Spyhunter باید انجام شود. در صورتی که شما صفحه اصلی را نه در Spyhunter اما به سادگی با استفاده از تنظیمات اینترنت اکسپلورر پیکربندی Spyhunter هنوز صفحه اصلی به یکی از شما را در تنظیم و تایید قبل از تغییر خواهد کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

نحوه استفاده از گارد SpyHunter در روند

SpyHunter در انتخاب فرایند گارد ایجاد شده است شما را به طور کامل مسئول برای مجوز فرآیندهای آغاز شود، بنابراین شما می توانید تماشا چگونه همه چیز کار می کند و لحظه ای متوجه هر پروسه بدخیم سعی انجام شود. گارد رجیستری برای پیدا کردن و جلوگیری از فرآیندهای تلاش مخفیانه خودکار شروع مخرب رجیستری در سیستم های ترویج می گذرد.

این ویژگی SpyHunter در روند محافظت فعال شود حرکت به گارد فرایند انتخاب است که در پانل leftin Spyhunter و علامت فعال کردن گارد روند.

روند انتخاب گارد موارد ارائه شده را نشان می دهد:

 • “موارد مجاز (در سمت چپ). کسانی که در مورد که اجازه داشتند آغاز شود.
 • “موارد مسدود شده (سمت راست). مواردی که مجوز آغاز شده در سیستم عامل خود را داده بودند.

system guard 400x367 نحوه استفاده از گارد SpyHunter در روندبرای دریافت به دانستن بیشتر در مورد فرآیندهای در حال حاضر در هر دو لیست مطبوعات فقط در نام فایل و داده ها به سرعت در صفحه نمایش ظاهر می شود. با این حال، خاطر داشته باشید که نه Spyhunter تیم ارائه این اطلاعات اما خالق این مورد است. تایید داده ها در انتخاباطلاعات بیشترتکیه می کنند.برای کسب اطلاعات به روز شده نمایش داده می شود در مورد/روند و سپس بر روی اطلاعات بیشتر انتخاب فشار دهید. چه تر است, به یاد داشته باشید که برای چنین اقداماتی می شود ساخته شده، شما نیاز به اتصال به اینترنت خوب. اگر شما می خواهید به استفاده از اطلاعات بیشتر انتخاب، تنها اگر شما نسخه کامل Spyhunter ضد بدافزارها در نهایت، ممکن است.

پس از گارد SpyHunter در فرایند قرار است به فعال سازی حساب کاربری, هر زمان روند تلاش می کند تا شروع شود، نشان هشدار، بنابراین شما دقیقا می توانید بدانید چه شما در برخورد با نام فایل، ارائه داده خواهد شد. اگر نام فایل برای شما آشنا نیست، با این حال، شما در مرحله اول انتخاب اطلاعات بیشتر را فشار دهید تا شما را با جدیدترین اطلاعات در مورد پرونده ارائه توصیه. اگر پاسخ شما با ناشناختهاست، از سوی دیگر شما بهتر از اطلاعات در شبکه باید نگاه. اگر نتایج جستجو نشان می دهد که پرونده می توانید به گروه ویروس ها طبقه بندی شده, شما به روند بلافاصله بلوک پیشنهاد هستند.

اگر در هر زمان، در حالی که کار کردن با سیستم عامل خود را، شما که یک برنامه خاص مختل شود یا که آیا شما آن را به اشتباه مسدود نشده با اتمام کار باشد نمی تواند متوجه. اگر شما پیدا کنید که شما در راه اشتباه عمل کرده اید، حرکت به لیست موارد مسدود شده و از بین بردن این برنامه.

برای لغو روند شروع شود بدونفشار دهید. اگر شما می خواهید این فرآیند آغاز خواهد شد، بلهرا فشار دهید.

اگر شما هیچفشرده، شما ممکن است گفت: هشدار نمایش داده شده: Windows نمی تواند دسترسی به وسیله، مسیر یا پرونده. شما ممکن است مجوز مناسب برای دسترسی مورد. اما به این معنا نیست که چیزی خطرناک م نیست. پیام فقط تایید می کند که فرایند لغو شد.

در نهایت، بررسی کنید آیا به یاد داشته باشید پاسخ من انتخاب مشخص شده است. پس از انتخاب خود را ذخیره و به لیست مجاز و مسدوداضافه برای خود سود ایجاد شده.

چگونه به ویرایش لیست مجاز و مسدود

ارائه شده در اینجا پیکربندی ویژگی های هستند برای حمایت از رجیستری، اما آنها همچنین به گارد روند مناسب:

اضافه کردن موارد

Spyhunter فراهم می کند فرصت را به انجام دستی مورد روش علاوه بر این که در طی آن موارد یا مجاز یا مسدود لیست اضافه می شوند. تکیه بر راهنمایی داده شده در اینجا:

 • بالای لیست مجاز یا مسدود اضافه کردن انتخاب را فشار دهید. در روی صفحه نمایش شما را باز dialogselection را ببینید.
 • برو از طریق این گفتگو و فایل که می خواهید اضافه شده به لیست مجاز و یا مسدود شده را انتخاب کنید.
 • پس از رفتن پرونده به لیست انتخاب قرار داده سپس باز کردن کلید را فشار دهید.

حذف کردن موارد

اگر شما تصمیم گرفته که برخی از پرونده ها را در محل نیست آنها می شود و شما می خواهید به از بین بردن آن تکیه فقط بر گام های ساده برای پاک کردن آن. در مورد حذف و فشار بر روی کلید حذف است که بالای تمام لیست قرار می خواهید فشار دهید.

انتقال موارد

چه تر است, شما را نیز فعال شده اند به سادگی محل مورد از یکی به دیگری تغییر دهید و سپس آن را در پشت را به جایی که قبل از آن بود. بنابراین آن را بیشتر قابل مشاهده می شود به حرکت مورد روی آن فشار دهید.

 • اگر شما مایل به قرار دادن اقلام در توالی انجام → مجاز مسدود شده، دکمه فلش است که در سمت راست را فشار دهید.
 • اگر شما مایل به قرار دادن اقلام در توالی انجام → مسدود شده اجازه، دکمه فلش است که در سمت چپ را فشار دهید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

نحوه استفاده از گارد SpyHunter در رجیستری

SpyHunter در رجیستری گارد انتخاب شما را به طور کامل مسئول مجوز فرآیندهای شروع خودکار رجیستری سیستم اضافه شدن ورودیهای به ایجاد شده است. گارد رجیستری برای پیدا کردن و جلوگیری از فرآیندهای تلاش مخفیانه خودکار شروع مخرب رجیستری در سیستم های ترویج می گذرد.

توجه داشته باشید: گارد SpyHunter در رجیستری را برنامه از تمام رجیستری دسترسی مسدود.

این ویژگی SpyHunter در رجیستری گارد فعال شود به انتخاب گارد رجیستری است که در پانل leftin Spyhunter حرکت و علامت فعال کردن رجیستری گارد.

رجیستری گارد انتخاب موارد ارائه شده را نشان می دهد:

 • “موارد مجاز (در سمت چپ). آن موارد که شما سیستم رجیستری نوشته برداشت شدند.
 • “موارد مسدود شده (سمت راست). مواردی که مجوز کتبی به ثبت داده شد.

برای دریافت به دانستن بیشتر در مورد فرآیندهای در حال حاضر در هر دو لیست مطبوعات فقط در نام فایل و داده ها به سرعت در صفحه نمایش ظاهر می شود. با این حال، خاطر داشته باشید که نه Spyhunter تیم ارائه این اطلاعات اما خالق این مورد است. تایید داده ها در انتخاباطلاعات بیشترتکیه می کنند.برای کسب اطلاعات به روز شده نمایش داده می شود در مورد/روند و سپس بر روی اطلاعات بیشتر انتخاب فشار دهید. چه تر است, به یاد داشته باشید که برای چنین اقداماتی می شود ساخته شده، شما نیاز به اتصال به اینترنت خوب. اگر شما می خواهید به استفاده از اطلاعات بیشتر انتخاب، تنها اگر شما نسخه کامل Spyhunter ضد بدافزارها در نهایت، ممکن است.

SpyHunter در رجیستری گارد چیزی در لیست مسدود شده و اجازه تغییر، هشدار نشان هستند توضیح آنچه باید انجام شود.  در صورتی که می خواهید برنامه doubted را روشن می everytime سیستم عامل شما بوت شده است تا، به شما توصیه برای رفتن به بخش اطلاعات بیشتر در وهله اول حاصل مورد فرآیند اتفاق می افتد.

برای لغو روند به رجیستری گنجانده شود، بدونفشار دهید. اگر شما می خواهید که این روند ورود به رجیستری را ترک خواهد کرد، بلهرا فشار دهید. زیرا برخی از گزینه های می تواند خطرناک باشد به عنوان فرایندهای همه باید دسترسی به رجیستری در هنگام انتخاب مواردی که می تواند به لیست مجاز به کسانی که شما تایید کنید، توجه نزدیک است.

در نهایت، بررسی کنید آیا به یاد داشته باشید پاسخ من انتخاب مشخص شده است. پس از انتخاب خود را ذخیره و به لیست مجاز و مسدوداضافه برای خود سود ایجاد شده.

چگونه به ویرایش لیست مجاز و مسدود

ارائه شده در اینجا پیکربندی ویژگی های هستند برای حمایت از فرایند، اما آنها نیز مناسب به گارد رجیستری:

اضافه کردن موارد

Spyhunter فراهم می کند فرصت را به انجام دستی مورد روش علاوه بر این که در طی آن موارد یا مجاز یا مسدود لیست اضافه می شوند. تکیه بر راهنمایی داده شده در اینجا:

 • بالای لیست مجاز یا مسدود اضافه کردن انتخاب را فشار دهید. در روی صفحه نمایش شما را باز dialogselection را ببینید.
 • برو از طریق این گفتگو و فایل که می خواهید اضافه شده به لیست مجاز و یا مسدود شده را انتخاب کنید.
 • پس از رفتن پرونده به لیست انتخاب قرار داده سپس باز کردن کلید را فشار دهید.

حذف کردن موارد

اگر شما تصمیم گرفته که برخی از پرونده ها را در محل نیست آنها می شود و شما می خواهید به از بین بردن آن تکیه فقط بر گام های ساده برای پاک کردن آن. در مورد حذف و فشار بر روی کلید حذف است که بالای تمام لیست قرار می خواهید فشار دهید.

انتقال موارد

چه تر است, شما را نیز فعال شده اند به سادگی محل مورد از یکی به دیگری تغییر دهید و سپس آن را در پشت را به جایی که قبل از آن بود. بنابراین آن را بیشتر قابل مشاهده می شود به حرکت مورد روی آن فشار دهید.

 • اگر شما مایل به قرار دادن اقلام در توالی انجام → مجاز مسدود شده، دکمه فلش است که در سمت راست را فشار دهید.
 • اگر شما مایل به قرار دادن اقلام در توالی انجام → مسدود شده اجازه، دکمه فلش است که در سمت چپ را فشار دهید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

SpyHunter و RegHunter فعال سازی سوالات

اگر شما هنوز هم با داشتن مشکلات SpyHunter فعال یا RegHunter و Esellerate.net است که قادر به کمک به شما، لطفا با پر کردن فرم در www.enigmasoftware.com/product-activation-inquiries و یکی از نمایندگان پشتیبانی فنی با شما تماس خواهیم. این فرم صرفا برای مشتریان SpyHunter و RegHunter که مشکل نرم افزار فعال است

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

چگونگی استفاده از عقبگرد SpyHunter در مدیر

هنگامی که می خواهید موارد حذف می شود مجدداً ایجاد Spyhunter در عقبگرد مدیر برای چنین مواردی اختصاص یافته است. این فایل ها برداشته شده است که معمولا در جایگاه ویژه everytime شما انتخاب می کنید برخی از آنها را با کمک Spyhunter پاک نگهداری می شوند. به حرکت به مدیر عقبگرد در زبانه اسکنر SpyHunter در بخش SpyHunter اسکنر را فشار دهید و انتخاب مدیر عقبگرد.

در صفحه اصلی شما به اطلاعات در مورد حذف فایل، از جمله تاریخ و زمان حذف انجام شد ببینید. برای هر فایل را به شود، علامت جعبه است که در سمت چپ هر فایل هستند و در انتخاب عقبگردرا فشار دهید. برای همه پرونده ها حذف شود، تمام عقبگرد کلید را انتخاب کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

نحوه استفاده از SpyHunter در اسکن برنامه ریز

SpyHunter نیز یکی دیگر از ویژگی مفید، اسکن برنامه ریزبه نام. با کمک این گزینه شما می توانید تنظیم زمان دقیق Spyhunter اسکن انجام خواهد, مهم نیست که شما هستند در خانه یا نه. اگر شما فعال کردن اسکن برنامه ریزی شده بررسی. با این حال، این گزینه در حال حاضر فعال استاگر در گذشته، شما تا به حال هیچ ایده چنین گزینه ای وجود دارد و شما نمی تغییرات هر گونه تنظیمات، زمانبندی لازم پارامترهای خاص و مناسب در این زمینه داده می شود. در صورتی که شما می خواهیداسکن زمانبند to غیر فعال می شود، فقط آن با فشار دادن بر روی آن برداشتن علامتگذاری.

scan scheduler 400x350 نحوه استفاده از SpyHunter در اسکن برنامه ریز برای تنظیم زمان دقیق شما می خواهید اسکن انجام شود گزینه اجرا اسکن در تکیه می کنند. توجه به ساعت های providedin قالب 24 ساعته (05:00 است برابر با 5:00 بعد از ظهر). از این رو, شما می توانید بین سه الگوهای برنامه مانند روزانه، هفتگی یا ماهانه. شما الگوی برنامه ریزی شده نمایش گزینه های متفاوت با توجه به انتخاب الگو را اطلاع می دهد.

در حال حاضر بیشتر در مورد گزینه های برنامه. اسکن روزانه می تواند انتخاب اگر شما می خواهید سیستم اسکن هر روز, هر روز هفته انجام شود و یا در فاصله زمانی خاص روز و بیشتر. اگر شما تمایل به اسکن ساخته شده در هر روز، انتخاب دکمه های رادیویی روزانه به عنوان wellas هر. هر روز در روزها کادر انتخاب 1. برای هر روز 2را انتخاب کنید. بنابراین، تکیه بر روزها جعبه انتخاب فاصله روز می خواهید اسکن انجام شود. در روشی مشابه برای اسکن Spyhunter ساخته شده در هر روز هفته انتخاب دکمه های رادیویی روزانه و پس از آن در هر روز هفتهرا فشار دهید.

اگر شما تصمیم گرفت که شما فقط می خواهید اسکن Spyhunter به بارگیری در این هفته اجرا می شود، با این حال، با تکیه بر انتخاب بارگیری اسکن . برای آن، دکمه های رادیویی بارگیری را انتخاب کنید. شما تنظیمات پانل سمت راست را انتخاب کنید هر روز هفته زمانی که اسکن شما دائما اجرا خواهد شد اجازه را ببینید.

ماهانه اسکن انتخاب برای کاربرانی که فکر می کنم که اسکن اجرا ماهانه اختصاص یافته است. برای تایید، فقط روی دکمه های رادیویی ماهانه را فشار دهید. شما تنظیمات پانل سمت راست را انتخاب کنید هر روز هفته زمانی که اسکن شما دائما اجرا خواهد شد اجازه را ببینید.

توجه داشته باشید: چیزی که مهم است به یاد داشته باشید وقتی که آید لحظه ای اسکن، که کامپیوتر شما باید روشن شود. در مورد کامپیوتر, اسکن سیستم غیر تعطیل است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

چگونه به استفاده از حفاظت SpyHunter در سیستم فایل

این نوع از گزینه نام حفاظت سیستم فایل, Spyhunter اینگونه تبلیغ می شود. این است که برای حفاظت از فایل های دیگر ارائه شده در سیستم عامل، به تغییر بدون مجوز اختصاص یافته است. اگر شما آماده برای محافظت از فایل سیستم گزینه فعال لطفا توجه به گزینه فعال سازی سیستم فایل مانیتور و بررسی آن است. پس از آن، انتخاب این گزینه را فعال می شود، everythime Syhunter اصلاح شما با کادر محاوره ای ظاهر می شود هشدار داد میبیند. برای بررسی موارد اضافه شده و یا حذف شده است که شک دارد به اضافه مطالب بخش حرکت نیز حذف نوشته.

در صورتی که شما پیدا کردن هر گونه تغییرات انجام شده به فایل های غیر مجاز بودند، بازیابی ، برای تغییرات لغو فشار دهید. اگر واقعا, شما می خواستم برای انجام اصلاح فایل، نادیده گرفتن تغییرات به ذخیره شود را انتخاب کنید.

بیشتر درباره SpyHunter چه آن برای حفاظت از مایکروسافت ارائه دهنده سرویس لایه بندی شده (LSP) زنجیره ای سیستم خود را می توان تنظیم. این زنجیره است که معمولا توسط مایکروسافت دستی ترویج و آن را به عنوان یک آرایه از دستی که توابع به عنوان انتقال ترافیک شبکه محل شناخته شده است. متاسفانه، زنجیره LSP بخشی که ویروس های خطرناک دریافت نمی نیست. پنجره های پرشی متعدد تحریک کننده هنگامی که زنجیره LSP آلوده به شما زحمت می رویم.

Spyhunter در حمایت زنجیره LSP گزینه را می توان فعال در هر زمان. شما اغلب متعدد قابل نمایش خواهد بود از LSP تغییرات غیر مجاز است. این گزینه را فعال، به بخش نگهبانی شبکه بروید و ببینید که آیا فعال LSP زنجیره حفاظت بررسی می شود. از این رو، اگر هر گونه تغییرات به LSP زنجیره ای انجام می شود, در حال حاضر شما می شود خواسته و خواسته برای تصویب.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

راهنمایی برای جلوگیری از ویروس تروجان

نکته این است که نرم افزار ضد ویروس نمی تواند به حفاظت رایانه شما از تهدید های خطرناک قصد وارد سیستم شما را کمک کند. آنچه شما نیاز دارید برای ابداع این برنامه که شامل اقدامات کمک به جلوگیری از حملات به طور کامل، بنابراین شما می توانید مطمئن شوید که همه چیز را به خاطر امنیت کامپیوتر شما ساخته شده است. در اینجا این ارائه شده است.

عمل #1

یک بار دیگر به بررسی اینکه آیا شما آنتی ویروس به روز شده و اسکن سیستم را دوباره انجام دهید. نگه داشتن نسخه سازمان ملل متحد به روز شده در کامپیوتر شما می تواند اشتباه اول است در حالی که تلاش برای باور هنوز هم مفید است.

عمل #2

هر زمان که شما از بین بردن هر گونه تهدید را با ابزار حذف Spyhunter گام بعدی برای تمیز کردن از مرورگراست.  تکیه بر مراحل زیر کمک به انجام پاک کردن مرورگر اینترنت اکسپلورر.

برای اینترنت اکسپلورر:

 • برو به ابزارو پس از آن به گزینه های اینترنت.
 • در بخش عمومی، پیکربندی پیش فرض صفحه اصلی به یکی از شما می خواهید.
 • در نهایت، حذف کوکی ها، حذف فایل هاو همچنین سابقه حذفرا انتخاب کنید. مطبوعات خوب، برای تایید.

اگر شما هم می خواهم به استفاده از مرورگر خود را ایمن تر، به طوری که عفونت سیستم را وارد کنید که به راحتی نمی تواند حرکت به تنظیمات امنیتی مرورگر اینترنت اکسپلورر خود را.

 • رفتن به زبانه امنیت .
 • تنظیمات به گونه که هر زمان صرفه جویی و یا چیزی جدید نصب شما هشدار داده می شود را تغییر دهید.  به شما توصیه به ActiveX محتوا بی درنگ. در صورت تغییر تنظیمات امنیتی مرورگر در سطح بسیار بالا با این حال، این معنی که هر وقت شما یک سایت خاص را وارد کنید، شما منافع از تمام توابع آن نمی توان. بنابراین، مراقب باشید.

عمل #3

لغو نصب. شما پیشنهاد برای حذف نرم افزار غیر ضروری است که وارد سیستم با نرم افزارهای مخرب. اگر شما از خود بپرسید که آیا شما واقعا جایی که آن را از می آید یا آنچه آن را برای استفاده می شود بدانید چنین برنامه های مخرب، به اشتراک گذاری فایل، می توان شناسایی. اگر شما نمی دانید این برنامه ها به احتمال زیاد سیستم بدون دانش خود را همراه با نرم افزار رایگان shareware یا نرم افزارهای جاسوسی وارد کرده اید. چنین برنامه هایی معمولا باید نرم افزارهای جاسوسی به خودی خود، که چرا اغلب شما می توانید پنجره های بازشو تحریک کننده متوجه.

فرایند لغو نصب:

 • حرکت به کنترل پنل, افزودن/حذف برنامه هارا انتخاب کنید. برای برنامه های غیر ضروری برای شما و حذف آن را نگاه کنید. همانطور که شما باید کامپیوتر خود را به رژیم حالت امن به نوبه خود با این حال، برخی از آنها سخت تر برای حذف نظر برسد.

عمل #4:

اسکن سیستم منظم.برای این کار، Spyhunter استفاده کنید. تکیه بر SpyHunter در-اسکن زمانبندی با شما فرصت به شما سیستم اسکن به طور منظم انجام می دهد. از این رو, شما همواره بدانید که آیا هر گونه تهدید موفق به سیستم وارد کنید در حالی که شما گشت و گذار خالص در شد دریافت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

مشکلی در فعال کردن و یا به روز رسانی SpyHunter دارید؟

هنگامی که SpyHunter فعال یا درستی به روز رسانی، اغلب به دلیل یک مشکل در رایانه است. قبل از ارسال یک بلیط پشتیبانی مشتری به ما پشتیبانی فنی تیم، لطفا به اسناد زیر را با دقت به کمک به حل مسائل مربوط به فعال سازی SpyHunter خود را.

چهار نفر از رایج ترین مشکلات برخورد SpyHunter مشتریان زمانی که فعال و یا به روز رسانی SpyHunter و راه حل آنها اینجا هستند.

 1. مشکل #1: نام کاربری و رمز عبور mistyped هستند.
 2. مشکل #2: برنامه دیوار آتش, مانند امنیت اینترنت نورتون مک آفی هشدار منطقه ایست! و دیگران، SpyHunter مانع دسترسی به Intenet.
 3. مشکل #3: “کار آفلاین” در تنظیمات اینترنت اکسپلورر یا فایرفاکس انتخاب شده است. هنگامی که شما سعی می کنید برای فعال کردن یا بروز رسانی SpyHunter بنابراین شما پیغام خطای “اتصال به اینترنت موجود نیست” دریافت.
 4. مشکل #4: شما ایمیل “تایید سفارش” است که شما باید دریافت دریافت نکرده پس از خرید SpyHunter و جزئیات خود را در فعال سازی است.
 5. مشکل #5: Spybot S & D یا عفونت جاسوس افزار SpyHunter یا spyhunter.4-download.net دامنه مسدود شده است.

اگر شما در حال تجربه مشکلات #1 #2 یا #3، لطفا به دنبال دستورالعمل های زیر را SpyHunter کنید.

چگونه به موفقیت SpyHunter کنید

توجه داشته باشید: شما نیازی به re-purchase SpyHunterاگر برانگیخت.

 1. غیر فعال کردن هر برنامه نرم افزار فایروال بر روی کامپیوتر شما مانند امنیت اینترنت نورتون مک آفی هشدار منطقه ایست! و دیگران. آنها ممکن است تداخل با فعال شدن SpyHunter. پس از فعال سازی موفق شما دیوار آتش را روشن می تواند.
 2. مطمئن شوید که مرورگر وب اینترنت اکسپلورر یا فایرفاکس خود را نه “کار آفلاین” بررسی کند. اگر “کار آفلاین” checkmarked است, این معنی آن را فعال و SpyHunter فعال خواهد شد. گزینه “کار آفلاین” را پاک کنید, باز کردن پنجره اینترنت اکسپلورر یا فایرفاکس و فایل (در گوشه بالا سمت چپ) کلیک کنید و “کار آفلاین”را پاک کنید.
 3. بعد، “SpyHunter”را باز کنید.
 4. برگه “تنظیمات” (واقع در منوی سمت چپ SpyHunter) کلیک کنید.
 5. «نام کاربری (ایمیل)» و “کلمه عبور” را وارد می کنید و بر روی “فعال” دکمه .توجه داشته باشید: حاصل کنید که شما را وارد کنید رمز عبور خود را به آرامی به عنوان شما قادر خواهید بود به آن را ببینید, در غیر این صورت کار نخواهد کرد. همچنین، بدون فاصله وجود دارد قبل یا بعد از نام کاربری یا رمز عبور خود مطمئن شوید. بسیار مهم است که شما پاک کردن هر گونه اطلاعات قبلا در فیلدهای نام کاربری و رمز عبور ذخیره شده است. در برخی موارد username و password بر به روز رسانی خراب شده.

SpyHunter خود را در حال حاضر با موفقیت بر روی کامپیوتر شما فعال می شود و از طریق این فرایند دوباره لازم خواهد شد.

“تایید سفارش” ایمیل با اطلاعات حساب دریافت نمی شود؟

اگر شما در حال تجربه مشکل #4بعضی از حالات ممکن است که چرا شما ایمیل “تایید سفارش” دریافت نمی اینجا هستند:

 • یا مسدود کننده هرزنامه خود را، ISP و یا ایمیل خود را است مسدود کردن ایمیل “تایید سفارش”. توصیه می کنیم شما چک کنید پوشه اسپم خود را به اطمینان حاصل شود که ایمیل “تایید سفارش” به عنوان هرزنامه و یا ISP شما بپرسید اگر آنها را مسدود کرده است هر ایمیل از گروه نرم افزار انیگما فیلتر نشده بوده است.
 • آدرس ایمیل خود را در طول فرایند خرید mistyped. اگر فکر می کنید که شما آدرس ایمیل خود را در زمان خرید mistyped لطفا با فروشنده ما Esellerate.net تماس بگیرید.

اگر به هر دلیلی شما ایمیل “تایید سفارش” خود را دریافت نمی، لطفا ما فروشنده Esellerate.net برای به دست آوردن اطلاعات حساب SpyHunter خود تماس بگیرید.

نماینده Esellerate.net قادر به یا اختیار اطلاعات حساب خود از طریق تلفن و یا آدرس ایمیل نادرست ثابت همچنین اطلاعات حساب خود را مجددا.

شما ممکن است Esellerate.net در 1-800-999-2734 (برای تماس های بین المللی 1-719-576-0123) تماس بگیرید و یا از طریق ایمیل در shopper@esellerate.net. لطفا شماره سفارش خود را در دسترس داشته باشد. اگر شما شماره سفارش خود را, لطفا کارت اعتباری استفاده می شود برای خرید SpyHunter موجود که Esellerate.net نیاز به شماره کارت اعتباری قادر به پیدا کردن شماره سفارش خود را داشته باشد. آگاه باشید که شما نمی دوباره شارژ خواهد شد.

نماینده Esellerate.net برای نام کاربری و رمز عبور حساب بپرسید و سپس پیروی از دستورالعمل فعال شدن “نحوه ثبت نام و فعال کردن SpyHunter.

دارم Spybot S & D یا عفونت مخرب است که دامنه .com SpyHunter یا downloadspyhunterمسدود شده است.

اگر شما در حال تجربه مشکل #5دلیل مسدود Spybot S & D یا عفونت جاسوس بدتر وب سایت ما (spyhunter.4-download.net) و توانایی برای SpyHunter در “Update” ویژگی عملکرد شده است این است. این خط دستور در فایل میزبان است که مشتریان مختلف SpyHunter از به روز رسانی و یا حتی دسترسی به وب سایت ما می تواند به جلوگیری از قرار دادن ممکن است ساخته شده است.

حتی اگر Spybot-S و توسعه پاک یا حذف جاسوس افزارها عفونت شما هنوز هم ممکن است تجربه فعال سازی و یا به روز رسانی مسائل مربوط به دلیل محدودیت های اضافه شده در فایل میزبان همچنان ممکن است.

فایل میزبان فایل سیستم برای مدیران سیستم تنها ساخته شده است و که نباید به طور خودکار تغییر. در برخی موارد مطالب اضافه شده به فایل میزبان با سیستم ویندوز شما قفل شده و باید به صورت دستی تمیز.

Spybot-S و D آخرین نسخه هیچ SpyHunter دیگر مسدود کردن و یا spyhunter.4-download.net است. اگر شما تا به حال Spybot S & D قبلا نصب شده، هیچ تضمینی وجود ندارد که بروز رسانی Spybot S & D مشکل برطرف خواهد شد وجود دارد. بهترین روش برای حل این مشکل SpyHunter یا spyhunter.4-download.net مسدود کردن دستی تمیز کردن فایل میزبان است.

در ضمن شما می توانید فعال سازی SpyHunter ثابت یا مشکلات به روز رسانی, شما باید فایل میزبان تمیز.

“چگونه به تمیز خود را میزبان فایل” دستورالعمل های زیر SpyHunter در “Update” ویژگی فعال را دنبال کنید.

چگونه برای تمیز کردن فایل میزبان

زیر دستورالعمل در مورد چگونگی تمیز کردن فایل میزبان هستند. حتی اگر شما Spybot-S و D نصب از فعال شدن و یا به روز رسانی مشکل می تواند باعث عفونت مخرب ندارد لطفا به دنبال دستورالعمل.

 1. باز “دفترچه یادداشت” (واقع در زیر “همه” > “برنامه ها” > “لوازم”).
 2. کلیک کنید “فایل” و “باز”.
 3. در جعبه “نام پرونده” تایپ زیر (با توجه به چه سیستم عامل شما): نوع برای ویندوز ایکس پی و ویستا: C:WINDOWSSYSTEM32DRIVERSETCHOSTSبرای ویندوز 2K نوع: C:WINNTSYSTEM32DRIVERSHOSTSبرای پیروزی 98ME نوع: C:WINDOWSHOSTS
 4. روی دکمه “Open” کلیک کنید.
 5. “پرونده” کلیک کنید و “ذخیره بعنوان”را کلیک کنید.
 6. در جعبه “نام فایل” نوع “میزبان پاک” و در “ذخیره به عنوان نوع”، “همه فایل ها”گزینه را انتخاب کنید و “ذخیره”را کلیک کنید.
 7. تمام مطالب که ندارند # جلوی آن، به جز localhost 127.0.0.1 مطلب را حذف کنید.مهم: ورود “127.0.0.1 localhost” باید تنها ورود حذف می شود.
 8. کلیک کنید “فایل”، “صرفه جویی” و “دفترچه یادداشت”بستن کلیک کنید.
 9. کلیک کنید شروع (ویندوز پرچم دکمه در ویستا)، و “اجرا”را انتخاب کنید. در جعبه باز زیر (با توجه به چه سیستم عامل شما) نوع: نوع برای ویندوز ایکس پی و ویستا: C:WINDOWSSYSTEM32DRIVERSETCبرای ویندوز 2K نوع: C:WINNTSYSTEM32DRIVERSبرای پیروزی 98ME نوع: C:WINDOWS
 10. روی دکمه “تایید” کلیک کنید.
 11. در پنجره “و غیره” کردهاید فایل نام “میزبان”، پرونده “میزبان” راست کلیک کرده و انتخاب کنید تغییر نامو تغییر نام آن به “میزبان قدیمی”.
 12. قرار دادن فایل به نام “میزبان پاک”، پرونده “میزبان پاک”راست کلیک کرده را انتخاب کنید “تغییر نام”و تغییر نام آن به “میزبان”.
 13. بستن همه پنجره ها و راه اندازی مجدد کامپیوتر شما.
 14. پس از ری بوت کامپیوتر باز کردن یک پنجره مرورگر و رفتن به “spyhunter.4-download.net”. اگر شما قادر به دسترسی به “spyhunter.4-download.net”, شما با موفقیت ام فایل میزبان خود را تمیز. گام بعدی این است که اگر کار SpyHunter در “Update” ویژگی را بررسی کنید. برای آزمایش اگر ثابت مشکل “Update” باز SpyHunter، رفتن به زبانه “به روز رسانی” و کلیک بر روی دکمه “به روز رسانی تعاریف”. یک پنجره برای به روز رسانی جدید اسکن باید ظاهر شود و SpyHunter در یک ماده از ثانیه بروز رسانی خواهد شد.

اگر پس از هر یک از دستورالعمل بالا زیر، شما هنوز هم با داشتن مشکلات SpyHunter فعال یا Esellerate.net قادر به کمک به شما نیست، لطفا با پر کردن فرم “SpyHunter فعال سازی سوالات” در www.enigmasoftware.com/product-activation-inquiries و یکی از تکنسین های شما تماس بگیرید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

نحوه ثبت نام و فعال کردن SpyHunter

اگر شما مشکلات فعال کردن و یا نمی دانید که چگونه به فعال کردن SpyHunter, دستورالعمل زیر را برای ثبت نام و فعال کردن SpyHunter:

 1. غیر فعال کردن فایروال برنامه. قبل از فعال سازی SpyHunter به غیر فعال کردن هر برنامه نرم افزار فایروال بر روی کامپیوتر شما مانند امنیت اینترنت نورتون مک آفی زنگ منطقه، میانگین و دیگران، زیرا آنها ممکن است تداخل با فعال شدن SpyHunter مطمئن شوید. پس از فعال سازی SpyHunter شما دیوار آتش را روشن می تواند.
 2. ایمیل باز “تایید سفارش” به شما پس از خرید شما SpyHunter ارسال. ایمیل “تایید سفارش” خط موضوع است “SpyHunter – سفارش #[YOUR_ORDER_NUMBER]” و جزئیات فعال سازی حساب کاربری خود را.
 3. برنامه باز SpyHunter. برو برنامه SpyHunter و کلیک بر روی زبانه “تنظیمات” (واقع در منوی سمت چپ SpyHunter).
 4. فعال SpyHunter. نام کاربری خود را (که آدرس ایمیل شما با ثبت نام) و رمز عبور خود را وارد کنید و کلیک بر روی دکمه “فعال کردن کن” .

  توجه داشته باشید: سیستم ما حساس است. مطمئن شوید را وارد کنید نام کاربری شما (آدرس ایمیل) و کلمه عبور دقیقا راه شما آن را در پست الکترونیکی “تایید سفارش” ببینید. همچنین اطمینان حاصل کنید که وجود دارد بدون فاصله قبل یا بعد از نام کاربری و رمز عبور خود را.

  اگر شما قبلا فعال SpyHunter، آن را بسیار مهم است که شما پاک کردن هر گونه اطلاعات قبلا در فیلدهای نام کاربری و رمز عبور ذخیره شده است. اطمینان حاصل کنید که نام کاربری و رمز عبور زمینه قبل از تایپ اطلاعات در آن روشن را.

اگر پس از دستورالعمل بالا شما هنوز قادر به فعال کردن SpyHunter یا شما در حال گرفتن پیام خطا “بدون اتصال به اینترنت موجود نیست”، لطفا به داشتن مشکلات فعال و یا به روز رسانی SpyHunter? به خواندن بیشتر در SpyHunter مشترک فعال و بروز مشکلات.

Incoming search terms:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>