نحوه استفاده از گارد SpyHunter در رجیستری

SpyHunter در رجیستری گارد انتخاب شما را به طور کامل مسئول مجوز فرآیندهای شروع خودکار رجیستری سیستم اضافه شدن ورودیهای به ایجاد شده است. گارد رجیستری برای پیدا کردن و جلوگیری از فرآیندهای تلاش مخفیانه خودکار شروع مخرب رجیستری در سیستم های ترویج می گذرد.

توجه داشته باشید: گارد SpyHunter در رجیستری را برنامه از تمام رجیستری دسترسی مسدود.

این ویژگی SpyHunter در رجیستری گارد فعال شود به انتخاب گارد رجیستری است که در پانل leftin Spyhunter حرکت و علامت فعال کردن رجیستری گارد.

رجیستری گارد انتخاب موارد ارائه شده را نشان می دهد:

  • “موارد مجاز (در سمت چپ). آن موارد که شما سیستم رجیستری نوشته برداشت شدند.
  • “موارد مسدود شده (سمت راست). مواردی که مجوز کتبی به ثبت داده شد.

برای دریافت به دانستن بیشتر در مورد فرآیندهای در حال حاضر در هر دو لیست مطبوعات فقط در نام فایل و داده ها به سرعت در صفحه نمایش ظاهر می شود. با این حال، خاطر داشته باشید که نه Spyhunter تیم ارائه این اطلاعات اما خالق این مورد است. تایید داده ها در انتخاباطلاعات بیشترتکیه می کنند.برای کسب اطلاعات به روز شده نمایش داده می شود در مورد/روند و سپس بر روی اطلاعات بیشتر انتخاب فشار دهید. چه تر است, به یاد داشته باشید که برای چنین اقداماتی می شود ساخته شده، شما نیاز به اتصال به اینترنت خوب. اگر شما می خواهید به استفاده از اطلاعات بیشتر انتخاب، تنها اگر شما نسخه کامل Spyhunter ضد بدافزارها در نهایت، ممکن است.

SpyHunter در رجیستری گارد چیزی در لیست مسدود شده و اجازه تغییر، هشدار نشان هستند توضیح آنچه باید انجام شود.  در صورتی که می خواهید برنامه doubted را روشن می everytime سیستم عامل شما بوت شده است تا، به شما توصیه برای رفتن به بخش اطلاعات بیشتر در وهله اول حاصل مورد فرآیند اتفاق می افتد.

برای لغو روند به رجیستری گنجانده شود، بدونفشار دهید. اگر شما می خواهید که این روند ورود به رجیستری را ترک خواهد کرد، بلهرا فشار دهید. زیرا برخی از گزینه های می تواند خطرناک باشد به عنوان فرایندهای همه باید دسترسی به رجیستری در هنگام انتخاب مواردی که می تواند به لیست مجاز به کسانی که شما تایید کنید، توجه نزدیک است.

در نهایت، بررسی کنید آیا به یاد داشته باشید پاسخ من انتخاب مشخص شده است. پس از انتخاب خود را ذخیره و به لیست مجاز و مسدوداضافه برای خود سود ایجاد شده.

چگونه به ویرایش لیست مجاز و مسدود

ارائه شده در اینجا پیکربندی ویژگی های هستند برای حمایت از فرایند، اما آنها نیز مناسب به گارد رجیستری:

اضافه کردن موارد

Spyhunter فراهم می کند فرصت را به انجام دستی مورد روش علاوه بر این که در طی آن موارد یا مجاز یا مسدود لیست اضافه می شوند. تکیه بر راهنمایی داده شده در اینجا:

  • بالای لیست مجاز یا مسدود اضافه کردن انتخاب را فشار دهید. در روی صفحه نمایش شما را باز dialogselection را ببینید.
  • برو از طریق این گفتگو و فایل که می خواهید اضافه شده به لیست مجاز و یا مسدود شده را انتخاب کنید.
  • پس از رفتن پرونده به لیست انتخاب قرار داده سپس باز کردن کلید را فشار دهید.

حذف کردن موارد

اگر شما تصمیم گرفته که برخی از پرونده ها را در محل نیست آنها می شود و شما می خواهید به از بین بردن آن تکیه فقط بر گام های ساده برای پاک کردن آن. در مورد حذف و فشار بر روی کلید حذف است که بالای تمام لیست قرار می خواهید فشار دهید.

انتقال موارد

چه تر است, شما را نیز فعال شده اند به سادگی محل مورد از یکی به دیگری تغییر دهید و سپس آن را در پشت را به جایی که قبل از آن بود. بنابراین آن را بیشتر قابل مشاهده می شود به حرکت مورد روی آن فشار دهید.

  • اگر شما مایل به قرار دادن اقلام در توالی انجام → مجاز مسدود شده، دکمه فلش است که در سمت راست را فشار دهید.
  • اگر شما مایل به قرار دادن اقلام در توالی انجام → مسدود شده اجازه، دکمه فلش است که در سمت چپ را فشار دهید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>