نحوه استفاده از گارد SpyHunter در روند

SpyHunter در انتخاب فرایند گارد ایجاد شده است شما را به طور کامل مسئول برای مجوز فرآیندهای آغاز شود، بنابراین شما می توانید تماشا چگونه همه چیز کار می کند و لحظه ای متوجه هر پروسه بدخیم سعی انجام شود. گارد رجیستری برای پیدا کردن و جلوگیری از فرآیندهای تلاش مخفیانه خودکار شروع مخرب رجیستری در سیستم های ترویج می گذرد.

این ویژگی SpyHunter در روند محافظت فعال شود حرکت به گارد فرایند انتخاب است که در پانل leftin Spyhunter و علامت فعال کردن گارد روند.

روند انتخاب گارد موارد ارائه شده را نشان می دهد:

  • “موارد مجاز (در سمت چپ). کسانی که در مورد که اجازه داشتند آغاز شود.
  • “موارد مسدود شده (سمت راست). مواردی که مجوز آغاز شده در سیستم عامل خود را داده بودند.

system guard 400x367 نحوه استفاده از گارد SpyHunter در روندبرای دریافت به دانستن بیشتر در مورد فرآیندهای در حال حاضر در هر دو لیست مطبوعات فقط در نام فایل و داده ها به سرعت در صفحه نمایش ظاهر می شود. با این حال، خاطر داشته باشید که نه Spyhunter تیم ارائه این اطلاعات اما خالق این مورد است. تایید داده ها در انتخاباطلاعات بیشترتکیه می کنند.برای کسب اطلاعات به روز شده نمایش داده می شود در مورد/روند و سپس بر روی اطلاعات بیشتر انتخاب فشار دهید. چه تر است, به یاد داشته باشید که برای چنین اقداماتی می شود ساخته شده، شما نیاز به اتصال به اینترنت خوب. اگر شما می خواهید به استفاده از اطلاعات بیشتر انتخاب، تنها اگر شما نسخه کامل Spyhunter ضد بدافزارها در نهایت، ممکن است.

پس از گارد SpyHunter در فرایند قرار است به فعال سازی حساب کاربری, هر زمان روند تلاش می کند تا شروع شود، نشان هشدار، بنابراین شما دقیقا می توانید بدانید چه شما در برخورد با نام فایل، ارائه داده خواهد شد. اگر نام فایل برای شما آشنا نیست، با این حال، شما در مرحله اول انتخاب اطلاعات بیشتر را فشار دهید تا شما را با جدیدترین اطلاعات در مورد پرونده ارائه توصیه. اگر پاسخ شما با ناشناختهاست، از سوی دیگر شما بهتر از اطلاعات در شبکه باید نگاه. اگر نتایج جستجو نشان می دهد که پرونده می توانید به گروه ویروس ها طبقه بندی شده, شما به روند بلافاصله بلوک پیشنهاد هستند.

اگر در هر زمان، در حالی که کار کردن با سیستم عامل خود را، شما که یک برنامه خاص مختل شود یا که آیا شما آن را به اشتباه مسدود نشده با اتمام کار باشد نمی تواند متوجه. اگر شما پیدا کنید که شما در راه اشتباه عمل کرده اید، حرکت به لیست موارد مسدود شده و از بین بردن این برنامه.

برای لغو روند شروع شود بدونفشار دهید. اگر شما می خواهید این فرآیند آغاز خواهد شد، بلهرا فشار دهید.

اگر شما هیچفشرده، شما ممکن است گفت: هشدار نمایش داده شده: Windows نمی تواند دسترسی به وسیله، مسیر یا پرونده. شما ممکن است مجوز مناسب برای دسترسی مورد. اما به این معنا نیست که چیزی خطرناک م نیست. پیام فقط تایید می کند که فرایند لغو شد.

در نهایت، بررسی کنید آیا به یاد داشته باشید پاسخ من انتخاب مشخص شده است. پس از انتخاب خود را ذخیره و به لیست مجاز و مسدوداضافه برای خود سود ایجاد شده.

چگونه به ویرایش لیست مجاز و مسدود

ارائه شده در اینجا پیکربندی ویژگی های هستند برای حمایت از رجیستری، اما آنها همچنین به گارد روند مناسب:

اضافه کردن موارد

Spyhunter فراهم می کند فرصت را به انجام دستی مورد روش علاوه بر این که در طی آن موارد یا مجاز یا مسدود لیست اضافه می شوند. تکیه بر راهنمایی داده شده در اینجا:

  • بالای لیست مجاز یا مسدود اضافه کردن انتخاب را فشار دهید. در روی صفحه نمایش شما را باز dialogselection را ببینید.
  • برو از طریق این گفتگو و فایل که می خواهید اضافه شده به لیست مجاز و یا مسدود شده را انتخاب کنید.
  • پس از رفتن پرونده به لیست انتخاب قرار داده سپس باز کردن کلید را فشار دهید.

حذف کردن موارد

اگر شما تصمیم گرفته که برخی از پرونده ها را در محل نیست آنها می شود و شما می خواهید به از بین بردن آن تکیه فقط بر گام های ساده برای پاک کردن آن. در مورد حذف و فشار بر روی کلید حذف است که بالای تمام لیست قرار می خواهید فشار دهید.

انتقال موارد

چه تر است, شما را نیز فعال شده اند به سادگی محل مورد از یکی به دیگری تغییر دهید و سپس آن را در پشت را به جایی که قبل از آن بود. بنابراین آن را بیشتر قابل مشاهده می شود به حرکت مورد روی آن فشار دهید.

  • اگر شما مایل به قرار دادن اقلام در توالی انجام → مجاز مسدود شده، دکمه فلش است که در سمت راست را فشار دهید.
  • اگر شما مایل به قرار دادن اقلام در توالی انجام → مسدود شده اجازه، دکمه فلش است که در سمت چپ را فشار دهید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>