نحوه استفاده از SpyHunter در اینترنت اکسپلورر صفحه اصلی حفاظت

SpyHunter در اینترنت اکسپلورر صفحه اصلی حفاظت مولفه برای اجتناب از تروجان خطرناک وارد سیستم و گرفتن کنترل مرورگر شما صفحه اصلی ایجاد شده است.
جزء اینترنت اکسپلورر صفحه اصلی حفاظت از اولین استفاده Spyhunter پیکربندی شده است، اما هنوز هم هر زمان تغییر یعنی غیر فعال و یا نوعی سفارشی داده می شود. اگر شما می خواهید برای انجام این کار، به بخش نگهبانی شبکه SpyHunter در بروید.

اگر شما مطمئن هستید که می خواهید به اینترنت اکسپلورر صفحه اصلی حفاظت مولفه برای فعال سازی تنظیم, فعال کردن اینترنت اکسپلورر صفحه اصلی حفاظت از جعبه. علاوه بر این, شما قادر به انتخاب مناسب که از سه انتخاب دکمه های رادیویی برای تنظیم صفحه اصلی خود است. انتخاب داده شده است در اینجا:

-اگر شما می دانید هر سایت است که می تواند صفحه اصلی پیش فرض مناسب خود، بنابراین شما مجاز به وارد کردن یا چسباندن فقط نام وب سایت لازم است در انتخاب استفاده از تکیه می کنند.

-اگر شما تمایل به بسیار سادگی از سایت بسیار خوبی شناخته شده مانند یاهو و MSN یا موتور جستجوی گوگل را انتخاب کنید سپس بر روی گزینه را انتخاب کنید صفحه اصلی دیگری، تکیه می کنند. برای آن، انتخاب کنید صفحه اصلی دکمه را فشار دهید و سپس سایت را انتخاب کنید از لیست آنهایی که داده شده.

-اگر شما تصمیم گرفت که شما نمی خواهید هر صفحه اصلی با نام دقیق، با این حال، شما آن را به یک صفحه خالی می توانید انتخاب کنید. برای این کار، بر روی دکمه خالی استفاده را فشار دهید.

پس از پایان روند انتخاب در اعمال، برای گزینه ای را برای تایید فشار دهید.

home page 400x367 نحوه استفاده از SpyHunter در اینترنت اکسپلورر صفحه اصلی حفاظت

توجه داشته باشید: پس از تنظیم اینترنت اکسپلورر صفحه اصلی حفاظت جزء فعال سازی Spyhunter بیشتر تنظیمات صفحه اصلی، توجه به انتخاب که شما تایید در Spyhunter ضد بدافزارها را به اجرا گذارده. اگر شما همیشه مایل به صفحه اصلی دیگری را انتخاب کنید, از این رو، آن هم در Spyhunter باید انجام شود. در صورتی که شما صفحه اصلی را نه در Spyhunter اما به سادگی با استفاده از تنظیمات اینترنت اکسپلورر پیکربندی Spyhunter هنوز صفحه اصلی به یکی از شما را در تنظیم و تایید قبل از تغییر خواهد کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>