نحوه استفاده از SpyHunter پیشرفته حفاظت از دی ان اس

برای شروع با آن خواهد بود مفید برای کاربران بدانند که تیم های توزیع نرم افزارهای مخرب تلاش های بسیاری قرار داده فریبکارانه خود تغییر DNS به جای سرورهای DNS قانونی خدمت. در حال حاضر شما سعی می کنید برای رفتن به هر سایت سیستم شما اتصالات با دی ان اس سرور تعیین عنوان دامنه (به عنوان مثال www.yahoo.com) به یک آدرس IP می سازد. چنین تعیین آی پی اجازه می دهد تا شما را به رسیدن به سایت می خواستم و به آن متصل می شود.

چیز دیگری است اگر بدخیم نرم افزار موفق برای اضافه کردن دی ان اس سرور های فریبکارانه خود به رجیستری سیستم شما، که شما پس از آن همواره به سایت های با نیت بد به همراه هدایت می شوند. سایت که شما می توانید به عنوان اگر آن را قابل اعتماد و آشنا بود، اما واقعا, فقط یک دروغ بزرگ می توان آن را نگاه. از این رو، در نتیجه، شما بسیاری از بیشتر مشکلات، از جمله رمز عبور دزدی هویت و غیره صورت می تواند.

dns settings 400x367 نحوه استفاده از SpyHunter پیشرفته حفاظت از دی ان اس

پس از این توضیح شما در حال حاضر جزء پیشرفته DNS حفاظت SpyHunter را به توجه به دی ان اس سرور و واکنش به هر گونه تغییرات مشکوک است که تا کنون انجام می شود ایجاد شده است درک ممکن است.  جهت انجام فعال شدن این بخش فقط علامت کادر فعال پیشرفته حفاظت DNS که در بخش نگهبانی شبکه یافت می شود. در نهایت، اگر شما مراقبت در مورد دی ان اس فعلی، این را در همان بخش نگهبانی شبکه ارائه شده و در دسترس هر زمان شما می خواهید.

Incoming search terms:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>