چگونه به حفاظت پرونده میزبان استفاده از SpyHunter در

SpyHunter شامل ویژگی های پیشرفته برای محافظت از فایل میزبان ویندوز از دستکاری غیر مجاز.

میزبان فایل توسط Windows به نقشه نام دامنه به آدرس های IP استفاده می شود. قبل از ارائه دهنده خدمات شما دی ان اس سرور هستند queried میزبان فایل انتخاب شده است که حل یک نام دامنه.

یک شیء مخرب انتقال می توانید ورود به فایل میزبان خود را به نقطه شفاف نام دامنه مورد اعتماد (مانند www.google.com) به سرور مخرب است که به هیچ وجه با نام واقعی دامنه وابسته است بنویسید. این باز کردن درب برای فعالیت های فیشینگ و دیگر اعتماد به نفس این کلاهبرداری ها و به طور جدی سازش امنیت بر روی کامپیوتر شما. خوشبختانه، SpyHunter 3.5 و نسخه های جدیدتر ارائه ابزاری برای جلوگیری از این از وقوع.

داخل پنل شبکه نگهبانی SpyHunter محتویات فایل میزبان های ویندوز خود را نمایش می دهد.

برای حفاظت از فایل میزبان روشن، فقط کادر انتخاب “فعال کردن میزبان مانیتور پرونده” را بررسی کنید.

SpyHunter نظارت داشته باشند فایل میزبان خود را در یک بازه زمانی از پیش تعیین شده برای ارسال هر گونه حذف و یا تغییرات هنگامی که میزبان فایل حفاظت فعال می شود. وقتی SpyHunter تغییر در فایل میزبان می یابد, آن شما را با یک پنجره محاوره ای نمایش داده شده زیر هشدار.

پانل “حذف نوشته های” و “نوشته های اضافه شده” شما هر چیزی که اضافه شده و یا حذف از فایل میزبان خود را نشان دهد.

اگر تغییرات غیرمجاز به فایل میزبان خود را ساخته شده است، شما می توانید تغییرات را با کلیک کردن دکمه “بازگرداندن” لغو. اگر شما در واقع تغییر دهید فایل میزبان در نظر گرفته شده (یا مجوز نرم افزار انجام داد)، کلیک بر روی دکمه “نادیده گرفتن” اجازه می دهد تغییرات در فایل میزبان باقی می ماند.

اگر شما می خواهم به ترک تغییرات در فایل میزبان برای حال حاضر, اما می خواهم به بررسی آنها را بعدا دوباره فقط بررسی جعبه “ما یا بعدا” و سپس کلیک بر روی دکمه “نادیده گرفتن” . شما دوباره در آینده به منظور بررسی تغییرات به فایل میزبان خود را یادآور می شود خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>