نحوه SpyHunter در استفاده از استثنائات مدیر

در موارد جدا SpyHunter ممکن است برنامه هایی که حذف تمایل را تشخیص دهد. SpyHunter در استثنائات مدیر اجازه خواهد داد شما را به حذف برنامه های شخصی از بودن در آینده شناسایی SpyHunter اسکن.

برای دسترسی مدیر استثنائاتفقط هنگامی که برگه “SpyHunter اسکنر” فعال است بر روی منوی کشویی “SpyHunter اسکنر” و “مدیر استثنائات.” را انتخاب کنیدexclusions 400x350 نحوه SpyHunter در استفاده از استثنائات مدیر

برای افزودن موردی را به لیست استثنائات به سادگی در آن در نتیجه “SpyHunter اسکنر” راست کلیک کنید و انتخاب کنید “اضافه کردن آیتم به استثنائات.”

موردی را از لیست استثنائات حذف کنید، کادر سمت چپ نام مورد در “لیست استثنائات” را کلیک کنید و سپس دکمه “حذف از استثنائات” کلیک کنید. دفعه بعد که شما با SpyHunter، اسکن این مورد را تشخیص داده و در نتایج خود نمایش داده. شما همچنین می توانید گزینه “بررسی همه موارد” را انتخاب کنید همه موارد در لیست استثنائات را کلیک کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>