نحوه اجرای SpyHunter در حالت امن

حالت امن سیستم عامل دولت که در آن عیب یابی و راه اندازی توان انجام است. با استفاده از حالت امن، کاربر قادر به دیدن فایل های مهم و رانندگان، بنابراین، برای پاک کردن انواع بیماری های نرم افزارهای جاسوسی نرم افزارهای مخرب و و غیره که انجام نمی فعال است در حالی که کامپیوتر در کار در حالت عادی معمول. حالت ایمن می تواند به دو روش راه اندازی: با استفاده از سیستم پیکربندی سودمند و با تکیه بر روش کلید F8 . در پاراگراف بیشتر شما تمامی اطلاعات مربوط به حالت امن راه اندازی روش پیدا کنید.

حالت ایمن با کلید F8

 1. به شما توصیه به نسخه قابل چاپ کردن راهنمایی در طول فرآیند سیستم است رفتن به خاموش شود. اگر شما هر گونه فایل های باز، ذخیره آنها را قبل از شروع عمل.
 2. راه اندازی مجدد کامپیوتر.
 3. در حالی که ری کامپیوتر، درست قبل از سیستم عامل های راه اندازی، بوت روی صفحه نمایش سیاه و سفید، از جمله بیانیه یا نام تولید کننده کامپیوتر نوشته شده در سفید ظاهر شود. در صورت مشاهده بیانیه لطفا انتخاب سیستم عامل برای شروعروی کلید F8 کلیک کنید.توجه داشته باشید: در حال حاضر به نظر می رسد اولین صفحه نمایش سیاه و سفید، با کلیک بر روی و برای لحظه ای کلید F8 را نگه دارید و نگه دارید تا زمانی که راه اندازی ویندوز گزینه های پیشرفته آن را انجام. شود جای تعجب نیست اگر شما شنیدن بوق هر – آنها معمول است.توجه داشته باشید: اگر به جای آن روی صفحه نمایش سیاه و سفید با متون سفید لوگوی ویندوز می بینید، شما بیش از حد انجام داده ام. سپس رایانه را در حالت عادی راه اندازی می شود و تکرار مرحله 2 به فقط صبر کنید.
 4. هنگامی که شما در نهایت خود در منوی گزینه های پیشرفته ویندوز ، انتخاب حالت ایمن با شبکه انتخاب و سپس با استفاده از صفحه کلید Enter را فشار دهید.
  توجه داشته باشید: زیر مثال اولین صفحه نمایش سیاه و سفید ارائه شده است. با این حال، تصاویری روی صفحه نمایش می تواند متفاوت باشد با توجه به نسخه سیستم عامل ویندوز.windows advanced options menu نحوه اجرای SpyHunter در حالت امن
 5. سیستم عامل شما نیاز به راه اندازی در حالت امن را انتخاب کنید.توجه داشته باشید: در این مرحله شما ممکن است سیستم عامل به انتخاب شده را مشاهده کنید. این به این معنی که چنین نوع از منو انتخاب در سیستم خود را شامل نمی شود.select operating system نحوه اجرای SpyHunter در حالت امن
 6. پس از بارگذاری حالت امن تکمیل اخطار در صفحه به شما گفتن که ویندوز در حالت ایمن در حال اجرا استظاهر می شود. برای حالت امن به ادامه، بله دکمه را انتخاب کنید.windows running safe mode نحوه اجرای SpyHunter در حالت امن

حالت ایمن با برنامه پیکربندی سیستم

به یاد داشته باشید: در صورتی که رایانه با ویندوز 2000 و NT اجرا می شود این روش مناسب نیست.

 1. به شما توصیه به نسخه قابل چاپ کردن راهنمایی در طول فرآیند سیستم است رفتن به خاموش شود. اگر شما هر گونه فایل های باز، ذخیره آنها را قبل از شروع عمل.
 2. اگر شما در حالت ایمن در حال حاضر با تکیه بر نکات ارائه شده در زیر.

ویندوز ویستا/ویندوز 7:

فشار بر روی لوگوی ویندوز گزینه و اجرا وارد کنید در کادر جستجوی برنامه ها و فایل های است که در تمام برنامه های بخش.

ویندوز ایکس پی:

شروع و سپس اجرارا فشار دهید.

در حال حاضر، اجرای پنجره ظاهر خواهد شد. کادر باز msconfig -4 (متوجه فضای بین کلمه و فاصله) وارد کنید.

“موافق”را انتخاب کنید.

 • در سیستم پیکربندی سودمند, در گزینه های بوت (از سمت چپ)، نگاهی به گزینه SAFEBOOT و مطمئن که معاصرمان aschecked سمت چپ و سپس “تأیید”را انتخاب کنید.
 • در حال حاضر، صفحه نمایش با بیانیه باید راه اندازی مجدد رایانه شما را برای برخی از تغییرات پیکربندی سیستم را به اثرپوشانده خواهد شد. بنابراین، برای کامپیوتر خاموش کردن و راه اندازی در حالت امن راه اندازی مجدد را فشار دهید.

در حالت امن در حال حاضر تکیه بر نکات Spyhunter در حال اجرا در حالت امن.

Spyhunter در حال اجرا در حالت امن

متاسفانه SpyHunter 4 به صورت خودکار در حالت امن نمی توان آغاز شد. بنابراین، مراحل اجرای SpyHunter در حالت امن را دنبال کنید:

 • پیدا کردن میانبر SpyHunter بر روی کامپیوتر شما و دو بار بر روی آن فشار دهید.
 • در منوی سمت Spyhunter بند SpyHunter اسکنر را انتخاب کنید
 • مطبوعات در اسکن شروع.
 • پس از پایان اسکن روند حذف شروعرا انتخاب کنید.
 • در حال حاضر، بعد از روش حذف مراحل 1 و 2 بار دیگر تکرار. پس از اتمام مرحله 2 دوباره، راه اندازی مجدد کامپیوتر.

توجه داشته باشید: راستی، کاربر موظف به انجام اسکن دوبار در یک ردیف است. شما فقط به نفع خود را فقط برای اطمینان حاصل شود که هیچ تهدید خواهد شد در سیستم چپ انجام توصیه می.

 • ترک rebooting کامپیوتر در حالت نرمالاست. در حال حاضر، حالت امن گزینه را نادیده گرفت. اگر هشدار سوال کدام حالت شما می خواهید را انتخاب کنید ظاهر می شود، شروع ویندوز به طور معمول/متوسطرا انتخاب کنید.
 • در حالت عادی راه اندازی و SpyHunter ضد بدافزارها را دوباره اجرا کنید.

در حالت عادی راه اندازی مجدد با برنامه پیکربندی سیستم

به یاد داشته باشید: این مرحله حذف. علاوه بر این, نگه داشتن انجام آن تنها پس از Spyhunter استفاده شد. تکیه می Spyhunter در حال اجرا در حالت امن راهنمایی و سپس راه اندازی مجدد کامپیوتر در حالت نرمال است.

 • در حالی که در حالت امن این توصیه زیر را نگه دارید.

ویندوز ویستا و ویندوز 7:

فشار بر روی لوگوی ویندوز گزینه و اجرا وارد کنید در کادر جستجوی برنامه ها و فایل های است که در تمام برنامه های بخش.

ویندوز ایکس پی:

شروع و سپس اجرارا فشار دهید.

در حال حاضر، اجرای پنجره ظاهر خواهد شد. کادر باز msconfig -4 (متوجه فضای بین کلمه و فاصله) وارد کنید.

“موافق”را انتخاب کنید.

 • در سیستم پیکربندی سودمند, در گزینه های بوت (از سمت چپ)، نگاهی به گزینه SAFEBOOT و مطمئن که سمت چپ است به لغو انتخاب و سپس روی “موافق”را انتخاب کنید.
 • در حال حاضر، صفحه نمایش با بیانیه باید راه اندازی مجدد رایانه شما را برای برخی از تغییرات پیکربندی سیستم را به اثرپوشانده خواهد شد. بنابراین، برای کامپیوتر خاموش کردن و راه اندازی به حالت عادی راه اندازی مجدد را فشار دهید.
 • پس از این، شما ببینید این بیانیه شما سیستم پیکربندی سودمند برای تغییرات استفاده کرده اند به راه ویندوز شروع می شود. بنابراین در حال حاضر مطمئن شوید که شما هنوز این پیام را نشان و یا راه اندازی سیستم پیکربندی سودمند هنگامی که ویندوز شروع می شود بررسی ترک و OKرا انتخاب کنید.
 • بودن دوباره در حالت عادی راه اندازی و اجرای ابزار حذف SpyHunter دوباره.