دلایل اشتباه نام کاربری و رمز عبور پیام خطا

اگر شما در حال گرفتن پیام غیرمعتبر نام کاربری و رمز عبور ، هنگامی که شما سعی می کنید برای ارتقاء SpyHunter خواندن دلایل مختلف زیر به عنوان چرا پیام نامعتبر نام کاربری و رمز عبور را بر روی کامپیوتر شما ظاهر می شود.

دلیل #1: نام کاربری و رمز عبور در تنظیمات SpyHunter اشتباه کنید.

این در واقع شایع ترین دلیل برای پیام غیرمعتبر نام کاربری و رمز عبوراست. برای رفع این مشکل ابتدا تنظیمات SpyHunter در SpyHunter خود را برای دیدن اینکه آیا شما نسخه ثبت شده یا اینکه SpyHunter فعال می شود را بررسی کنید. اگر شما ثبت نام و فعال SpyHunter اما همچنان پیام غیرمعتبر نام کاربری و رمز عبوردریافت کنید، سپس سعی دوباره اطلاعات ورود به سیستم حساب خود را وارد کنید. این احتمال وجود دارد که اطلاعات ورود به سیستم حساب خود را اشتباه وارد کرده اید است.

اگر شما هنوز ثبت نام یا فعال SpyHunter خود را, رفتن به “چگونه به ثبت نام و فعال کردن SpyHunter” مقاله پشتیبانی.

قرار دادن نوک اطلاعات حساب: اگر شما نامشخص از اطلاعات حساب خود، لطفا به ‘www.enigmasoftware.com/support/forgot-password/’، به جایی که شما داده خواهد شد گزینه ای را برای آدرس ایمیل خود را وارد کنید و اگر آن سوابق ما مسابقات، نام کاربری و رمز عبور خود را بلافاصله به شما فرستاده می شود. اگر آدرس ایمیل شما اطلاعات ما مطابقت ندارد، شما هشدار داده خواهد شد و با توجه به فرم تماس با ما ارسال اطلاعات بیشتر در مورد حساب کاربری خود شوید. پس از ارسال اطلاعات درخواستی ما بی درنگ با اطلاعات حساب شما پاسخ خواهند داد. اگر ایمیل شما اطلاعات ما مطابقت ندارد، طوری که یکی از نمایندگان خدمات مشتری شما می توانید رسیدن آن مهم است که ما با شماره تلفن صحیح فراهم و آدرس ایمیل است.

دلیل #2: شما حروف در نام کاربری یا رمز عبور خود را.

سیستم ما حساس است. اگر شما حروف در نام کاربری و رمز عبور تایپ آن دقیقا راه آن را ببینید در ایمیل است که شما را با اطلاعات حساب خود دریافت اطمینان.

اگر شما نامشخص اطلاعات حساب شما ورود به بخش پشتیبانی ما یک بلیط مشکل باز کردن و انتخاب نوع مشکل “اشتراک اطلاعات”. نام کاربری و رمز عبور خود را بلافاصله به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

دلیل #3: نویسه های ویژه در رمز عبور دارید.

سیستم ما نویسه های خاص در زمینه رمز عبور را قبول نمی کند. نمادهای زیر نمونه هایی از نویسه های خاص هستند: (! @ # $ % ^ & * (_ +

اگر شما رمز عبور خود شخصیت خاص لطفا ورود به بخش پشتیبانی ما، باز بلیط دچار مشکل و درخواست تغییر رمز عبور. لطفا اطلاع رسانی کلمه عبور جدید است که شما می خواهم که در حساب خود را به یاد داشته باشید.

دلیل #4: اشتراک SpyHunter شما منقضی شده است.

اگر اشتراک SpyHunter شما منقضی شده است شما می توانید اشتراک خود را با وب سایت www.enigmasoftware.com ‘بخش ها اعضا’ تجدید و یا شما می توانید با ما فروشنده Esellerate.net در 1-800-999-2734 (برای تماس های بین المللی 1-719-0123 576)، و یا ایمیل Esellerate.net در shopper@esellerate.netتماس بگیرید.

قادر به تمدید اشتراک خود را قبل از تاریخ انقضا نمی باشد. با این حال، شما می توانید تماس بگیرید Esellerate.net و ثبت نام برای تجدید خودکار از طریق تلفن.

اگر اشتراک SpyHunter شما منقضی شده است شما باید دوباره دانلود و نصب مجدد SpyHunter (رفتن به “چگونه به دانلود SpyHunter” و “چگونه به نصب SpyHunter” به دنبال دستورالعمل در دانلود و نصب آخرین نسخه SpyHunter) و از شما برای تجدید خواسته دریافت کنید. قادر به تمدید اشتراک خود را قبل از تاریخ انقضا نمی باشد.

توجه داشته باشید: از مارس 10th ما دیگر و یا به روز رسانی 1 SpyHunter ارائه پشتیبانی و سری 2.